4136 Ljusstakar
3 st, Bakelit, Funkis, Saturnusmodell. Höjd: 10,5
Såld: 1.100 kr
Såldes den 19 april 2021 -
7063 Ljusstakar
Såld: 3.000 kr
Såldes den 20 november 2017 -
5728 Ljusstakar
Ett par, Mässing/bakelit, höjd: 39, 30-tal
Såld: 1.100 kr
Såldes den 4 februari 2008
2030 Ljusstakar
2 st, funkis, bakelit, höjd 10 cm, en med mindre nagg
Såld: 800 kr
Såldes den 27 augusti 2007 -
8305 Ljusstakar
1 par silver/bakelite, H6
Såld: 2.800 kr
Såldes den 14 februari 2005